Strategic Management Coaching Program

Potencjał i kompetencje LIDERÓW przekładają się wprost na rozwój firm. MOCNĄ PROPOZYCJĄ są opracowane przez zespół coachów Business Coaching PROGRAMY ROZWOJOWE dla kadry zarządzającej i menedżerskiej, zaprojektowane w oparciu o narzędzia coachingowe, zgodne z uznanym światowym standardem ICF. Wzbogacone INDYWIDUALNYM PROGRAMEM COACHINGOWYM wspierają wdrożenie nowych strategii myślenia i działania oraz wzmocnienie pożądanych umiejętności.

Home PROGRAM MENTORINGU
PROGRAM MENTORINGU

 

Wyniki pięcioletnich badań przeprowadzonych na tysiącu uczestników programu mentoringu w firmach z branży nowych technologii potwierdzają, że MENTORING stanowi niezwykle wartościową strategię w zarządzaniu BIZNESOWYM SUKCESEM.

 

PROGRAM MENTORINGU dla uczestników projektu INNOWATORZY 2009 składa się z dwóch komplementarnych form realizacji:

1. Jako INNOWATOR 2009 masz możliwość zadania nieograniczonej ilości pytań na FORUM INTERNETOWYM. Nasi MENTORZY będą regularnie przeglądali pytania i wpisywali odpowiedzi w zakresie swoich obszarów kompetencji. W zakresie FORUM, nasi MENTORZY są dostępni od dzisiaj 20.01 do 6.02.

2. Na podstawie:

  • Twoich potrzeb
  • otrzymanych od mentorów odpowiedzi na forum
  • opisów posiadanego przez mentorów doświadczenia i zakresu kompetencji

wybierasz mentora / mentorów, z którymi chcesz przeprowadzić dwie 1-godzinne INDYWIDUALNE ROZMOWY (Skype). Rozmowy te będą realizowane w okresie od 25.01 do 12.02. Swoją decyzję których Mentorów wybrałeś prześlij na adres: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 

NAJCZĘSTSZE OBSZARY WSPARCIA PRZEZ MENTORÓW:

  • wspólna identyfikacja możliwości i zagrożeń wybranych ścieżek rozwoju
  • wspólna identyfikacja słabych i mocnych stron
  • realne i sprawdzone rozwiązania w wybranym zakresie czy obszarze
  • twarda, fachowa wiedza w wybranym zakresie czy obszarze
  • zintegrowana ocena: rozmowy odnośnie realizacji obranej ścieżki, jej weryfikacja, niwelowanie słabych stron, wzmacnianie mocnych stron, identyfikacja nowych możliwości i rozwiązań

 

Jak TY wykorzystasz ich DOŚWIADCZENIE i WIEDZĘ w rozwoju TWOJEJ FIRMY / PROJEKTU?

Jakub: Jak najszybciej :-) Wiem, co kluczowego do realizacji mojego pomysłu, potrzebuję się dowiedzieć.

Joanna: Pytając o sprawdzone rozwiązania w kluczowych dla mnie obszarach. Następnie analizując wspólnie, jak te rozwiązania najskuteczniej wdrożyć w mojej indywidualnej sytuacji.

Patryk: Przekładając wprost na postawione sobie cele biznesowe.

POWODZENIA ZATEM INNOWATORZY 2009! WYKORZYSTAJCIE DOSTĘPNĄ WAM OKAZJĘ MENTORINGU JAK NAJEFEKTYWNIEJ POTRAFICIE.

 

 

 

INNOWATORZY 2009