Strategic Management Coaching Program

Potencjał i kompetencje LIDERÓW przekładają się wprost na rozwój firm. MOCNĄ PROPOZYCJĄ są opracowane przez zespół coachów Business Coaching PROGRAMY ROZWOJOWE dla kadry zarządzającej i menedżerskiej, zaprojektowane w oparciu o narzędzia coachingowe, zgodne z uznanym światowym standardem ICF. Wzbogacone INDYWIDUALNYM PROGRAMEM COACHINGOWYM wspierają wdrożenie nowych strategii myślenia i działania oraz wzmocnienie pożądanych umiejętności.

Home The News
The News

 

BUSINESS COACHING i AKADEMIA DOBREGO BIZNESU nawiązały partnerską, współpracę, by stworzyć kompleksową ofertę jeszcze pełniej odpowiadającą na Państwa potrzeby.

Wspieramy wieloletnie doświadczenie ADB w optymalizacji procesów zarządczych i organizacyjnych firm najlepszymi praktykami coachingowymi.

Łącząc nasz potencjał i profesjonalną wiedzę przygotowaliśmy innowacyjny BEZPOŚREDNI PROGRAM OPTYMALIZACJI PROCESÓW ZARZĄDCZYCH skierowany do małych i średnich firm. W ramach długofalowego partnerstwa biznesowego chcemy nieustająco poszerzać ofertę kompleksowych usług doradczych dla rozwoju biznesu i zwiększać poziom satysfakcji klientów.

 

 

 

Innowacyjny program łączący dwa profesjonalne programy rozwoju biznesu to oferta dla firm pragnących radykalnie podnieść EFEKTYWNOŚĆ ZARZĄDCZĄ, skuteczność realizacji projektów oraz RENTOWNOŚĆ PRZEDSIĘWZIĘĆ. Wspieramy małe i średnie przedsiębiorstwa na drodze budowania i modyfikacji strategii działania. Jakie będą efekty zastosowania programu w Twojej firmie?

 

Read more...
 
O BUSINESS COACHING

 

Jesteśmy firmą świadczącą profesjonalne usługi coachingowe. Specjalizujemy się w indywidualnym COACHINGU KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ. Zapewniamy zogniskowane, poufne, profesjonalne wsparcie w zatrzymaniu się, strategicznym spojrzeniu, zbudowaniu planu działania i zarządzaniu procesem tak długo aż osiągnięte zostaną oczekiwane rezultaty. Swoją działalność opieramy o międzynarodowe standardy czołowej na świecie organizacji coachingowej International Coach Federation ICF.

Nasz zespół tworzą osoby od wielu lat związane z biznesem. To praktycy o solidnych podstawach merytorycznych, którzy wielokrotnie udowodnili swoją efektywność w dotychczasowej karierze zawodowej.

Read more...
 


INNOWATORZY 2009